Zahraniční výjezdy   Aktuality    Fotogalerie   Kroužky  

Dokumenty a všechny informace k zápisům do 1. ročníků najdete prosím zde a zde a zde. 

Registrační on-line přihlášku k zápisu najdete prosím zde. Prosíme všechny zájemce o 1. třídu naší školy o registraci ve skolaonline.cz do 5. 4. 2024.

Poznámka: V elektronickém on-line registračním systému (z důvodu naplnění kapacity vypsaných termínů) už je vyčerpaná nastavená kapacita. Elektronicky už se nemůžete rezervovat, tím se ale nenechte odradit. Rádi Vás přivítáme u zápisu. Přijďte i bez rezervace v některý ze dvou dnů a vymezených hodin určených zápisu. Budeme mít vyhrazený prostor i pro nerezervované zájemce - jen musíte počítat s čekáním. Pro přijetí do 1. třídy není v žádném případě rozhodující, jestli jste se registrovali elektronicky nebo ne, ani pořadí u zápisu. 

Těšíme se, že se s Vašimi dětmi a s Vámi potkáme v budově ve Vojtěšské ulici nejen při zápisu - ale i na počátku nového školního roku 2024/2025.

Základní škola Brána jazyků s r. v. m. srdečně zve budoucí prvňáčky na krátkou elektronickou prohlídku školní budovy ve Vojtěšské ulici spojenou s několika úkoly (klikněte prosím zde), budova se stane "domovem" žáků 1. tříd ve školním roce 2024/2025.

Budoucí žáci 1. tříd se mohou zúčastnit i naší Školy nanečisto, která se koná v období únor - červen a to každý čtvrtek od 14:00, bližší informace prosím zde