Zápisy do 1. tříd   Aktuality    Fotogalerie   Kroužky  

Významní žáci školy

Mezi naše významné žáky patřili:

Basiková Bára, zpěvačka

Bělor Roman, hudební pedagog, ředitel Mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro, politik

Borecká Filomena, sochařka, malířka a kreslířka,...

Bouček Libor, moderátor

Bursík Martin, politik, ekolog

Čálek David, kameraman

Černý Jiří, herec

Dědečková Viktorie (Viktorie Dugrandpere), sopranistka

Dvorská Eliška, houslistka

Fišer Jakub, houslista

Fišer Jan, houslista

Hák David, herec

Harapát Jakub, reprezentant ČR ve stolním tenise

Holubová Sabina, mistryně ČR v synchronizovaném plavání

Hrachovinová Hana, herfenistka

Hrubešová Markéta, herečka

Hybnerová Vanda, herečka

Jančaříková Blanka, mistryně ČR ve volejbale

Kleinová Iva, absolventka Public Administration and Urban Policy na Princeton University

Klíma Michal, politolog, rektor Metropolitní univerzity v Praze

Klímová - Richterová Eliška, šachistka

Korselt Vít, diplomat, velvyslanec (např. na Kubě, v Lucembursku)

Kostková Tereza, herečka a moderátorka

Koubská Pavlína, absolventka École nationale d´Administration a úřednice (Mission Parlement européen chez Ministère de l'économie et des finances)

Köppl Daniel, mediální analytik, šéfredaktor odborného týdeníku Marketing & Media

Kubánek Tomáš, judista

Ledecký Jonáš, ilustrátor a malíř, MČR ve snowboardingu, frontman kapely Ray-Band Sister

Ledecká Ester, dvojnásobná olympijská vítězka, mistryně světa ve snowboardingu z roku 2015 v paralelním slalomu

Lischke Robert, hrudní chirurg

Machková Hana,  ředitelka Francouzsko-českého institutu řízení při VŠE a nositelka fr. řádu Rytíř Řádu akademických palem

Matěják Petr, houslista

Matějáková Lenka, houslistka

Merunka Matěj, herec

Navara David, šachista

Němcová Miriam, jediná česká dirigentka

Němečková Kara, herečka

Norodom Sihamoni, kambodžský král

Palečková Tereza, novinářka, tisková mluvčí ministerstva spravedlnosti, zpěvačka vokálního dívčího tria blueStone

Pavlík Štěpán, sinolog

Pavlíková Vendula, zpěvačka vokálního dívčího tria blueStone

Pawlovská Halina, česká spisovatelka, scénáristka. publicistka a vydavatelka

Perlínová Dominika, novinářka (Aktuálně.cz), vítězka německojazyčné debatní soutěže Jugend debattiert internacional

Petráň Tomáš, PhDr.

Polák František, fotograf a editor výstav

Ptáčková Eliška, jazzová zpěvačka

Rubeš Janek, investigativní novinář, držitel Novinářské křepelky v rámci Ceny K. H. Borovského

Seböková Nikola, veslařka

Schnabl Martin, teoretický fyzik a první Čech, který získal prestižní cenu EURYI pro mladé vědce

Staněk Robin, vítěz evropského tenisového Masters

Strach Jiří, herec a režisér

Stryková Jana, herečka

Šebesta Pavel, chirurg, primář oddělení cévní chirurgie Nemocnice Na Homolce v Praze

Šiktancová Jaroslava, režisérka

Šafránková Markéta, roz. Klímová, učitelka a Vice-présidente Association tchèque des professeurs de français, nositelka řádu Rytíř Řádu akademických palem

Štěpánek Martin, kameraman

Štilec Marek, dirigent

Tlustý Petr, učitel a ředitel školy

Tůma Patrik, vítěz extraligy mladšího dorostu v lednímhokeji

Vašut Marek, herec

Wesley Mariana, zpěvačka

Wolfová Alžběta, vítězka celostátní studentské soutěže CZ.KOMIKS.11

Železný Jakub, novinář, rozhlasový a televizní moderátor

Pokud jste se v našem seznamu nenašli a myslíte si, že do něj patříte, omlouváme se a prosíme - ozvěte se nám.