Zahraniční výjezdy   Aktuality    Fotogalerie   Kroužky  

Den otevřených dveří v budově školy ve Vojtěšské ulici č. 13. (ve které jsou 1. - 4. třídy). Určeno pro rodiče žáků se zájmem o školu a zápis do 1. tříd (pro školní rok 2024/2025). Zájemci mohou přijít buď na setkání, které začne v 10:00 - nebo na setkání, které začne v 11:00.

Průběh v obou časech: Příchod zájemců do učebny 2. B v přízemí školy - zde základní informace o škole a zápisu do 1. tříd, které shromážděným příchozím poskytne zástupkyně školy, poté společná prohlídka školy s nahlédnutím do vyučovací hodiny vybraných tříd.

Zájem o účast (s upřesněním jestli v 10 nebo v 11 h.) potvrďte prosím s předstihem paní zástupkyni Renatě Nechanické (renata.nechanicka@branajazyku.cz, +420 731 491 418). Přijít lze i bez přihlášení. 

 

S budoucími prvňáčky se můžete vydat na krátkou elektronickou prohlídku školní budovy ve Vojtěšské ulici spojenou s několika úkoly (klikněte prosím zde), budova se stane "domovem" žáků 1. tříd ve školním roce 2024/2025.

Budoucí žáci 1. tříd se mohou zúčastnit i naší Školy nanečisto, která se koná v období únor - červen a to každý čtvrtek od 14:00, bližší informace prosím zde

Dokumenty a všechny informace k zápisům do 1. ročníků (které proběhnou 9. a 10. 4. 2024) najdete prosím zde a zde. 

Registrační on-line přihlášku k zápisu do 1. tříd najdete prosím zde (přihlašování bude teprve spuštěno, poznámka: Pokud už není místo v elektronickém on-line registračním systému (z důvodu naplnění kapacity vypsaných termínů) a vy se přesto se svým dítětem chcete zápisu zúčastnit, dostavte se prosím i bez registrace v jakoukoliv dobu zápisu a budete odbaveni.).