Zahraniční výjezdy   Aktuality    Fotogalerie   Kroužky  

 

Ve čtvrtek 16. 5. se 30 šťastlivců vydalo na utkání probíhajícího MS v ledním hokeji do O2 areny na utkání Finsko - Rakousko. 

 

hokej 3.jpeg

Před zápasem jsme prošli fanzonu, pozdravili se s fanoušky obou týmů, vyzkoušeli doprovodné soutěže (se střídavými úspěchy) a půl hodiny před utkáním již zabrali svá místa v sektoru 405.

 

hokej 1.jpeg

Země tisíců jezer i naši jižní sousedé měli v naší skupince zhruba rovnoměrné zastoupení. Příznivci z řad osmáků, kteří podporovali Rakousko se přátelsky špičkovali s finskými fanoušky sedícími vedle nich. Během utkání jsme se zapojili do fandění a pomohli tak vytvořit hezkou atmosféru celého zápasu.

 

Na konci se díky gólu 2 desetiny před koncem radovala ta část skupiny, která vyznávala barvy patřící domovu W. A. Mozarta. Pro všechny se však jednalo o příjemný zážitek a třeba se ještě někdy na hokejové MS v naší zemi podíváme.

 

 

 

hokej 2.jpeg

Účast 30 žáků napříč třídami z budovy na Uhelném trhu zorganizovali učitelé tělesné výchovy Adam Balaštík a Tomáš Sekan, kteří po komunikaci s organizátory pražského MS získali pro žáky zlevněné vstupenky.