Zahraniční výjezdy   Aktuality    Fotogalerie   Kroužky  

Ještě před pololetím se naše škola zúčastnila obvodního kola ve stolním tenise. V minulých letech chlapci i dívky posbírali cenné úspěchy, takže i letos bylo na co navazovat (loňské druhé místo dívek mezi všemi pražskými základními školami...).
 
Je mi potěšením Vám oznámit, že letos týmy našich žáků ve složení Anička Š., Adri C., Anička Š. a Vojta O., Eliáš Z., Ivo K., Míra Č. dokázali své kategorie opanovat. Na Uhelný trh tak přinesli dvě první místa. Bohužel se letos do krajského kola nepostupuje, tak se všichni musí spokojit s titulem mistrů Prahy 1. 
 
Na příští rok nás tedy čeká další nelehká obhajoba (i vzhledem k tomu, že naši školu některé z opor opustí). Kdo hraje stolní tenis rád, trénujte a za rok zhruba v tomto období budete mít příležitost nést prapor naší školy k dalšímu slavnému vítězství :-)
 
Za učitele TV Tomáš Sekan
 
turnaj stolni tenis 1.jpg
 
 
turnaj stolni tenis 2.jpg
 
 
turnaj stolni tenis 3.jpg