Zahraniční výjezdy   Aktuality    Fotogalerie   Kroužky  

Od 20. do 25. dubna se vybraní žáci naší školy pod vedením učitelů Markéty Šafránkové, Hany Dejmkové a Barbory Křivské zúčastnili spolu s představiteli MČ Praha 1 výročních oslav v partnerském francouzském městě Nimes, viz zde a zde a zde (k datu 28. 4. 2024).

V rámci výročních oslav byl ve Francii prezentovaný dokumentární film "Brána do Nimes", (asi 1h20min) film tvoří 6 rozhovorů, které vedli žáci naší školy s absolventkami české sekce v Nimes, jež jsou zároveň bývalými žákyněmi naší školy.

V české premiéře budeme promítat film v Divadle v Řeznické.

Srdečně zveme návštěvníky na projekci. Vzhledem k velikosti sálu prosíme příchozí, aby nejpozději do 11. 6. 10:00 napsali e-mail hlavní organizátorce akce paní uč. Dejmkové (hana.dejmkova/at/branajazyku.cz) s informací, kolik míst a pro koho chtějí rezervovat. Děkujeme.

plakat2-nimes_page-0001.jpg