Dnes to u nás znělo opravdu krásně
Proběhla společná zkouška dvou spřátelených pěveckých sborů – Vojtěšské kantilénky ze ZŠ Brána jazyků s RVM pod vedením paní zástupkyně Jolany Ronkové a sboru Art LVA s paní sbormistryní Terezou Niků.
Byla to radost – spousta energie, soustředění, ale i smíchu (protože bez něj by to nebylo ono
. Už teď se těšíme na naše společné vystoupení, na kterém zazní to nejlepší z dnešního setkání.
Poslechněte si krátkou ukázku, jak nám to dnes ladilo – a držte nám palce!