Zahraniční výjezdy   Aktuality    Fotogalerie   Kroužky  

Vážení rodiče ,

 chtěla bych Vás pozvat na vernisáž fotografii s názvem „ Pf 2024“ kterou jsem spolu s dětmi a asistenty vytvořila. Bude dne 27. listopadu 2023 v 17:30 hod. v 7.patře na Úřadu městské části Praha 1. ve Vodičkově ulici 18  

Výstavu bude přístupná od 29. 11. 2023 do 31. 1. a to každé pondělí a středu od 8 do 18 hodin. V minulém článku máte pozvánku s informacemi. Málem bych zapomněla na  hudební doprovod na vernisáži. Kdo by měl zájem z dětí ať se mi ozve.  

 

Kromě výstavy jsme se od začátku školního roku věnovali fotosoutěži  soutěži Dvě tváře Prahy a Václavského náměstí. Na odkazu si můžete prohlédnout  fotografie , které děti do soutěže se mnou vybraly. Po přihlášení  na stránky je možné fotografie přidávat , odebírat, opravovat text a to do konce března kdy soutěž končí. První cena pro děti je od firmy Hamleys. Hesla na přihlášení jsou  uložena v atelieru.

 

Po každém fotokroužku se snažím fotografie dětí zveřejnit na Facebooku Fotokroužek Michaela Antůšková 

 

Budu se těšit na setkání s Vámi na vernisáži a kdyby jste přinesli něco malého k zakousnutí budu za to ráda.

 

Srdečně zdraví

Michaela Antůšková

Karlova 23, Praha 1

tel. 776 289 113

info@antuskova.cz

www.antuskova.cz

 

PS: Informace pro rodiče z pondělního fotokroužku. Děti si vyzvednu jako vždy před školou ve Vojtěšské ve 14 hod.. Pak  s dětmi budu o půl páté na slavnostním rozsvícení Vánočního stromečku na Václavském náměstí v horní části u koně. Můžete tam za námi přijít a po té společně půjdeme cca17:10 hod. na naši vernisáž do Vodičkovi ulice č.18 .