Učitelský sbor

 

Ředitel školy: Petr Tlustý
Zástupce ředitele pro I. Stupeň v budově Vojtěšská: Renata Nechanická
Zástupce ředitele pro II. Stupeň - jazykové třídy v budově Uhelný trh: Ivana Limburská
Vedoucí školní družiny: Kateřina Strnadlová
Výchovný poradce: budova Vojtěšská Renata Nechanická
budova Uhelný trh Ivana Limburská
Školní psycholog Jana Plzáková
  Šárka Gabrielová
Dvojjazyčný školní asistent: budova Vojtěšská Jana Luxíková
  Tereza Valenčíková
budova Uhelný trh Pavlína Matoušová
  Katharine Reusch
Asistent pedagoga: budova Vojtěšská Monika Pacáková
budova Uhelný trh Denisa Odehnalová
Hospodářka školy: Jana Svobodová
Vedoucí ekonom: Jana Hesová
   
Budova Vojtěšská 13:  
   
1.A Lenka Drahorádová
1.B Jaroslava Hanková
1.C Jitka Uhlíková
1.D Radka Hánová (NJ)
2.A Jana Borůvková
2.B Ilona Dufková
2.C Daniela Tatíčková
2.D Lucie Kirova
3.B Petr Šunda
3.C Markéta Kopřivová
3.D Radek Alferi
4.B Jan Krčmář
4.C Tereza Cachová (AJ)
4.D Ivana Petráňová (FJ)
   
  Ivana Egrtová (M, IKT, HV)
  Danielle Ch. Gigon Krejčí (FJ, NJ)
  Renata Nechanická (M, TV)
  Mária Vučková (AJ)
   
Vychovatelky školní družiny:  
1.B + 1/3 1.A Věra Chaloupková
1.C + 1/3 1.A Lenka Klánová
1.D + 1/3 1.A Karolína Fiedlerová
2.B + 1/3 2.A Tereza Marková
2.C + 1/3 2.A Jitka Bišofová
2.D + 1/3 2.A Kateřina Strnadlová
3.B + ½ 3.C Tereza Votýpková
3.D + ½ 3.C Eva Hacmacová
4.B + ½ 4.C Ivana Egrtová
4.D + ½ 4.C Daniela Rýdlová
   
Správní zaměstnanci:  
školník, topič: Jan Oswald
Úklid: Vladimíra Ondruchová
Vrátnice: Paní Žánová
   
Budova Uhelný trh 4:  
   
3.A Dana Černá (I.st.)
4.A Martina Fričová (I.st.)
5.A Jana Macháčková (I. st.)
5.B Helena Kramešová (I.st.)
5.C Alena Čižinská (I. st.)
5.D Monika Pokorná (ČJ,FJ,AJ)
6.A Jana Svobodová (PŘ,CH,VKZ)
6.B Veronika Jedličková (AJ,VkO)
6.C Hana Dejmková (ČJ,FJ)
6.D Ivana Faměrová (AJ,TV)
7.A Petr Sviták (FY,PŘ,ČSP)
7.B Martina Kočová (NJ,TV)
7.C Markéta Šafránková (FJ,Z)
7.D Kateřina Wolfová (ČJ,NJ,VkO)
8.A Magdalena Kašpaříková (ČJ,AJ,VV,IKT)
8.B Ewa Wolfová (ČJ,VKO)
8.C Tomáš Sekan (D,Z,TV)
8.D Dagmar Wegnerová (Z,TV)
9.A Roman Hlávka (M,CH,IKT)
9.B Hana Vojtová (D,ČJ)
9.C Diana Dvořáková (M, CH, PŘ,VKZ)
   
  Adam Balaštík (TV,Z)
  Benoit Beuzon (FJ)
  Věra Dvořáková (AJ,VKO)
  Roman Elner (D,ČSP)
  Libuše Fürbachová (NJ)
  Roman Haas (HV)
  Jana Hesová (FY,ČSP)
  Hana Jiránková (M,ČSP)
  Zdena Klímová (AJ)
  Barbora Křivská (VV)
  Jan Lepeška (ČJ)
  Ivana Limburská (M)
  Eva Lukášová (VV,ČSP,IKT)
  Gwendoline Manová Hall (FJ,AJ)
  Jaroslav Máslo (TV,Z)
  Barbora Míková (AJ)
  Hanka Müllerová (ČJ)
  Alena Nováková (AJ)
  Eva Obermaierová (AJ)
  Marie Pancířová (M,FY,ČSP)
  Katharine Reusch (NJ)
  Marietta Šťastná (M)
  Petr Tlustý (NJ, IKT)
   
   
3.A Dana Jeníkovská
4.A Veronika Šafaříková
   
Správní zaměstnanci:  
Hospodářka školy: Jana Svobodová
školník, topič: Michal Tomášek
Administrativní pracovník: Michal Tomášek
Hlavní účetní: Jana Bendová
  Věra Šilerová